Кардио тренировка у дома - това е отличен начин за бързо и ефективно да отслабнете, изграждане на издръжливост, укрепване на мускулите, подобряване на тялото и всичко това - напълно безплатно! Най-хубавото е, че не е необходимо да купувате скъпи уреди за упражнения и друго оборудване за кардио тренировки. Това е напълно възможно да се управлява и самоделно означава, че и през ум не се използва толкова ефективно.

Кардио упражнения у дома са привлекателни не само заради високата си ефективност, но също така и факта, че те са много разнообразни. Можете да дадете на тялото си необходимото натоварване, а не изчерпани от скуката и монотонността и еднообразието!

Така че, следните елементи могат да включват кардио у дома:

• джогинг нагоре по стълбите (извършват не по-малко от 10 минути, толкова по-добре асансьор спускат);
  • Скок напред по дължина на два крака, опитвайки се да преодолее максималното разстояние (не по-малко от 5-7 минути в даден момент и винаги - в маратонки);
  • тичане на място с бедрата високо повдигане (най-малко 10 минути в енергично темпо);
  • Направи класически скок напред. Превключете крака в скока. Повторете най-малко 5 минути.

Тези класове са кардио трябва да се проведе в рамките на интензивна скорост, благодарение на което се постига желания ефект - активната вентилация, за укрепване на сърдечно-съдовата система и изгарянето на мазнините.

интервал кардио

Най-добрата кардио тренировка за загуба на тегло - това е определено интервални тренировки. Същността му се състои в това, че се движите от един вид кардио натоварване на друг, той абсолютно не се оставя време за почивка.

Голяма възможност за интервал кардио тренировка:

1. За да започнете с високо темпо в продължение на 2 минути, въже за скачане, а не на два крака, и скачане на всеки крак последователно.
  2. Следвайте скок от едната страна към другата, докато се опитва да го направи възможно най-бързо. Също така в рамките на две минути.
  3. Следвайте скок, за да продължите да архивирате, като се започне един, а след това на другия крак. Повторете 12 пъти.
  4. Скачане на въже отново в продължение на 2 минути по-бързи темпове.
  5. Извършване на атаки описани по-горе, с промяната на скок крак над 2 минути.
  6. Изправи се, ръцете от двете му страни. Скачането разкрачен ширина на раменете, ръцете настрани. Друг скок обратно към първоначалното положение. Повторете 20 пъти.
  7. Отново, скачане на въже в продължение на 2 минути по-бързи темпове.

Не се отклоняват от ритъма ще помогне подскачам, весел музика. Ако повторите това упражнение 3 пъти седмично, вие ще забележите, че загубих тегло в рамките на 15-20 дни!