LadyVu.com

Зелено кафе: отзиви за опасностите от

Green Coffee преглед вредно

Ако не сте опитвали зелено кафе

Cъдържание

, но бихте искали, е необходимо да се знае каква е потенциалната вреда този продукт. Най-добре е да го научим от мнения на други хора, които вече са изпитали въздействието на този продукт.

Опасни свойства на зелено кафе

В много случаи за решаване, е вредно или полезно зелено кафе трябва да се основава на характеристиките на организма. Ако имате някои от противопоказанията, най-вероятно сте този продукт ще донесе само вреда. Противопоказания включват:

  1. Глаукома.
  2. По време на бременност и кърмене.
  3. Хипертония.
  4. Остеопорозата.
  5. Диария и други чревни разстройства.

Ако имате нещо от този списък, отговорът на въпроса дали пиенето на зелено кафе е лошо за вас да бъде положителен.

Зелено кафе: отзиви за опасностите от

Избрахме мнения, които показват потенциал за вреда може да донесе на консумацията на зелен чай.

"Аз не се помогне на зелено кафе. Колкото повече го пиете, толкова по-болни, претърпя седмица и падна. Разбира се, аз разбирам, че за известно време, че е твърде рано да очакваме резултати. Но има и след него, защото на гадене наистина не искам. Много радва това, и аз не искам да отслабна на тази цена "



Екатерина, на 25 години, преводач (Самара)


"Имам кафе започна чревни проблеми. Два пъти на ден измита. Хвърлих го на третия ден, уморен. И аз не съм бил всичко върви по вода, а след това като цяло ... "

Елена, на 36 години, мениджър по продажбите (Екатеринбург)




"Аз пих кафе, 4-5 чаши на ден 3 седмици, а след това аз бях постоянно болна лявата страна под ребрата. Не знам, може би това е влошаването на гастрит, може би защото на кафето "

Мария, 41 години, учител (Кострома)





"Аз пия кафе в продължение на почти месец по препоръка на приятел. Всичко като нещо, отидете на аеробика, отслабване постепенно. Тук са само някои зло стана, раздразнителен през цялото време за всички шаран. Преди това не бях така. Аз не знам дали това се дължи на факта, че това кафе пия твърде много, и не ми харесва вкуса, и това прекъсване на околните "

вредно от зелено кафе

Светлана, на 28 години, служител на персонала (Вологда)


"Имам страничен ефект от само гадене. Как да се пие, толкова болен за около 30-40 минути, след като нищо. Просто гадене, гадене всякакви такива неща. Но все пак неприятно. Може би заради това, само да намалите теглото си, храната няма да отиде в такова състояние "

Карина, на 21 години, студент (Новосибирск)


Като общо правило, ако сте внимателни, за да противопоказания, и да пие кафе в инструкциите твърде сложни странични ефекти на тази напитка не ...

Видео: Зелено кафе и джинджифил мнения

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
© 2022 LadyVu.com