LadyVu.com

Как да станете anoreksichkoy?

Как да станете anoreksichkoy

Преди да се пристъпи към описанието на подробните инструкции за това как да стане anoreksichkoy, ние сме длъжни да ви предупреди за негативните последици от тези действия. Анорексията - болест не само тялото, но и душата. Ето защо, се колебае да предприеме тази стъпка, трябва внимателно да се претеглят "за" и "против" (последното, трябва да се каже, няколко пъти повече, отколкото на първия), а още по-добре да се откаже от идеята опасно. Но ако желанието ви "Искам да бъда anoreksichkoy!" И все пак компенсират по-горе: "Искам да бъда здрава и красива!" - полезни съвети за това как да се бързо да се превърне anoreksichkoy точно за вас.

Cъдържание

Нека започнем с anoreksichki на правила

  1. Влезте дневник, в който се изброят следните фрази: "Искам да стана anoreksichkoy, защото ...", "Днес теглото ми е ... кг, и аз искам да тежи ... килограм", "Когато съм anoreksichkoy мога ..." "Искам да да стане като ... това е от жизненоважно значение за мен "," аз не искам да се яде, защото това ме кара да се мазнини. " От време на време да прочетете отново дневника, написан за допълване и промяна на нейните разпоредби.
  2. Engage автотренинг и сила себе си да вярвам, че наистина не искам да ям, просто мразя храна. И това се отнася не само процеса на хранене, но и всичко, свързано с него. Hate супермаркети, павилиони, рула, дори и живи животни (пилета, зайци, крави и други).
  3. Дръж около дома (обърнете специално внимание на кухнята, като хладилник) дебели и непривлекателни снимки момичета снимки развалена храна, разлагаща животни - нека всичко това стимулира вие да ядат.
  4. Запазете спокойствие екстериор. Нека семейството и приятелите си за това, което не подозира. В противен случай, те ще се отнасят с теб от анорексия сила.

Как да отслабнете anoreksichki?

За да започнете, ще трябва да излезе с някои правила, които ще отслабнете. Позволете си има само определени продукти в строго определени дни от седмицата. Какво обикновено се хранят anoreksichki? Зеленчуци, плодове, питейна вода, кафе. Колкото по-ниска от калориите, които се съдържат в храната - толкова по-ниска, съответно, може да натрупа допълнително тегло.



Ограничаване на вашата диета прием на само на 500 калории на ден, и е препоръчително да ги разделят на няколко хранения, а не закусвам изобщо, или по-лошо - преди да си легнете.

Когато отслабване следва да водят дневник на храните, което е, да записва в дневника си всичко, което яде днес, и редовно да се претеглят. По-късно ще можете да се идентифицират един модел яде и да се намали или да се увеличи теглото.



Ако сте сериозно да помислим как да стане anoreksichkoy, тогава ще трябва да се увеличи количеството консумирана вода. От него не се получи по-добре, но това е в състояние да утолят жаждата си и да ви даде някаква енергия. И все пак препоръчваме пиене на много кафе (разбира се, без захар), той може да ускори обмяната на веществата.

тегло anoreksichek

тегло anoreksichek


Откъде знаеш дали сте постигнали своята идеална? Сравнете височината и теглото със следните данни, и вие ще бъдете в състояние да отговори на Вашите vopros.Dlya момичета с ръст от 150 cm се счита анорексичка тегло от 34 кг. За растежа на 160 см - 40 кг, за растежа на 170 см - 44 кг, за растежа на 180 см - 48 кг.

Наистина ли нужда от него?

Преди непоправими щети на здравето си, помислете за следните характеристики на анорексия:

  • бледност и суха кожа, загуба на зъби и коса, кости стърчат, липсата на женски закръгленост;
  • постоянно повръщане, тялото престава да възприема храните;
  • слабост, загуба на съзнание, сънливост;
  • промени в настроението, разстройства на нервната система, липса на баланс, и абсурд;
  • анемия, нарушение на ендокринната система, заболявания на вътрешните органи без изключение.

Смятате ли, че това е красива? Помислете, моля, отново.

Видео: Как да станете anoreksichkoy?

Видео: 50 факти за мен || Искам да бъда anoreksichkoy?! || Катя Ray

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
© 2022 LadyVu.com