LadyVu.com

Най-необичайни дизайнерски обувки

Вашето въображение е вероятно разклаща подобна атрактивна и необичайни дизайнерски обувки от най- известни марки

Cъдържание

. Ние всички имаме различни вкусове и предпочитания, но аз съм сигурен, че ще бъде интересно да го видя.

омар нокът

Вероятно сте виждали тези обувки и преди, най-вероятно на Lady Gaga в клипа й Bad Romance. Съмнявам се, че тези обувки удобни, но изглежда много забавно.

без подметки

Чудя се какъв е смисълът на тази обувка? краката ме болят когато погледна към тях. Но всички ние се направят някои жертви в името на модата.

без ток



Точно като обувки без подметки, можете ясно да имате проблем, когато носите тези обувки. Докато знаменитости като Ума Търман и Виктория Бекъм са били забелязани в тази необичайна обувки. Бих искал да попитам как те успяват да поддържат баланс?

черни обувки

Трудно е да се каже къде започва обувки и къде свършва. Този интересен модел е създаден Aminaka Wilmont от Лондон. Трудно е да си представим по-уникални обувки.



Черно-бели токчета

Видях тези обувки на Меган Фокс. Мода, да. Практически? Едва ли.

Черни и червени обувки




Създаден от Alexander McQueen, тази обувка е по-скоро като устройство за мъчения от един чифт дизайнерски токчета.

Обувки плавници

Според дизайнера, че е много защитни обувки. Лично аз имам, че е смешно. Може би, не трябва да забравяме да се носят тези обувки до плажа!

двойна платформа

Стилен? Да. Сексуално? Разбира се. Но мога да гарантирам, че разходката не е стилна и секси в тези щури лилави обувки!

Видео: Най-големите обувки, високи токчета, необичайни обувки

Видео: Какво обувки Нови жените - обувки трансформатор

Видео: 2 в 1 - Японски дамски обувки и тренировка

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
© 2022 LadyVu.com